New

Novinky

Prezentácia noviniek od Came
Image

Produkty

 
Dadoo

KRX

Nová RGB technológia

Jedinečný dizajn s integrovanými funkciami. KRX je oveľa viac než jednoduché výstražná lampa. Je univerzálna 230V + 24V, s integrovanou anténou. Tri štandardné farebné prevedenia (biela, žltá, oranžová), prípadne CXN BUS zbernicové RGB verzie, s farebne odlíšiteľnými funkciami, či upozorneniami na potrebu údržby brány. RGB verzia (KRX1B1CW) s konektorom pre kartu prijímača diaľk. ovládania a zabudovaným CAME Wifi Key pre vzdialené ovládanie automatizácie.

Fast40

FTL

Nový elegantne štíhly a ekonomický

FTL je najekonomickejší pohon s kĺbovým ramenom, vhodný pre brány rodinných domov, peších pasáží, rezidenčných zón a bytových domov. S redukovanou veľkosťou potrebuje minimálny priestor na inštaláciu a je vhodný pre inštaláciu na nosný stĺp alebo keď je brána tesne pri múre či plote. 24V a enkóder garantujú hladký chod a spomalenia v koncových polohách.

Zero-E

ZLX-24

Nová špičková 24 V elektronika

Nová multifunkčná elektronika pre všetky krídlové brány s 24V pohonmi, zabudovaná v ABS skrinke, vybavená grafickým displejom a navigačným menu pre programáciu, s autodiagnózou bezpečn. prísluš., kompatibilita s CXN BUS prísluš., konektor pre CAME KEY, úložný priestor pre GSM modul, snímač magnet. slučiek SMA a 2 batérie zálož. zdroja. Funkcia virtuálneho enkódera a možnosť riadiť súčasne dva rôzne typy motorov nerovnakej série.

Volare

RGP1

Buďte GREEN

Moderné elektroniky automatizácií sú neustále v strehu a pripravené kedykoľvek zareagovať na ovládací impulz. RGP1 Modul Green Power pre šetrenie energie v režime Stand-by dokáže zredukovať spotrebu energie automatizácií v stave "spánku" až na desatinu.

Sipario

FLUO SL

Posuvné dvere s prechod. šírkou až do 3,25 m

Nové automatické dvere FLUO SL prinášajú najvyššiu úroveň hi-tech riešení a služieb schovaných len do 12-tich centrimetrov (výška nosného profilu). Jednoduchá inštalácia, inteligentne navrhnutý systém, ktorý sa hodí do najrôznejších podmienok a prinášajúci dokonalú flexibilitu pre užívateľské nastavenia. Od jednoduchého systému až po nadštandardné riešenia pre obchodné priestory a priemyselné zóny. BRUSHLESS technológia motora zabezpečuje neptreržitú prevádzku.

Gard 3

LT4 a LS4

Pre prejazdy do 3,8 a 4 m

Nové závory série LS4 (antracit) a LT4 (oranžová) sú určené pre prejady do 3,8 m a 4 m. 24V motory s enkóderom ich predurčujú na intenzívnu prevádzku s hodnotou MCBF: 1,5 milióna cyklov (7200 /deň). Možnosť prevedena tela závory z nerezovej ocele (odolné proti korózii), alebo farba RAL podľa želania. Najmodernejšia elektronika s enkóderom a sofistikovanými funkciami zabezpečuje hladký a tichý chod.